Printēt

TV3 Life – sievietes atpūtai un iedvesmai

Otrdiena, 28 Janvāris 2020 14:15
3lifeKanāla TV3 Life programma sniegs atpūtu pēc garas darba dienas un izklaidēs brīvdienās, sākot ar seriāliem un filmām un noslēdzot ar dažādas tematikas raidījumiem un realitātes šoviem. Kanāls TV3 Life būs jaunā mājvieta arī vienam no pēdējo gadu skatītākajiem un gaidītākajiem Latvijas seriāliem “Viņas melo labāk”. Pašlaik norit seriāla jaunākās - 8. sezonas filmēšana, lai jau šoruden iepriecinātu skatītājus visā Latvijā.
 
Jau marta sākumā pie TV3 Life skatītājiem ceļu uzsāks pavisam jauns pašmāju miniseriāls “Viņš. Robertiņš”. Šis būs seriāla “Viņas melo labāk” iedvesmots stāsts par iemīļotā tēla Robertiņa ikdienas likstām un piedzīvojumiem kopā ar šarmanto, sirsnīgo un gādīgo mammu Veltu. Seriāla galvenā varoņa lomas atveidotājs – aktieris Māris Bezmers – būs arī viens no seriāla režisoriem. Aktieru sastāvu papildinās arī pavisam jauni varoņi – kaimiņš Valērijs, kuru atveidos iemīļotais aktieris Jānis Jarāns un viņa meita Adele, kuras lomā iejutīsies aktrise Madara Melne-Tomsone. Miniseriāla pirmā sērija TV3 Life ēterā būs skatāma 8. martā, taču seriāla nākamās sērijas reizi nedēļā varēs skatīties video platformā Go3. Līdz TV3 Life skatītājiem viss seriāls nonāks gada nogalē.
 
Jau martā būs skatāmas arī vairākas filmu pirmizrādes un arī divi jauni seriāli – amerikāņu seriāls “Bull” (Dr.Buls) ar šarmanto aktieri Maiklu Veterliju galvenajā lomā, kā arī brazīliešu seriāls “Totalmente Demais” (“Kā sapnī”).  
 
Prezentācija: šeit
Lasīts 10898 Reizes Pēdējo reizi labots: Piektdiena, 28 Februāris 2020 15:45
Novērtē šo ierakstu
(1 Balsis)

Tev nav tiesību komentēt