Pakalpojumi

Klientu atbalsts

Bojājumu pieteikšana

Sazinies ar mums

SIA "SkaTVis" Talsu iela 29
Ventspils, LV-3602Abonentu daļas darba laiks
Pirmdien 09:00 - 12:00
Otrdien 09:00 - 12:00
Trešdien 09:00 - 12:00
Ceturtdien 15:00 - 18:00

 

SIA "SkaTVis" klientu apkalpošanas (abonentu) nodaļa

Tālr. mob. 28349972

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


Dispečerdienests

Dispečerdienests strādā katru dienu (ieskaitot brīvdienas un svētku dienas) no 9:00 līdz 19:30
ar pusdienu pārtraukumu
no 13:00 līdz 14:00

 

Tālr. mob. 28349972

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


Informācija norēķiniem

 A/S "SEB banka" konts

LV80 UNLA 0050 0123 7166 4

 A/S "Citadele banka" konts

LV18 PARX 0009 8340 3000 1

IP Telefonija

Kas ir IP telefonija (VoIP) ?

IP telefonija, izmantojot VoIP (Voice over Internet Protocol) protokolu, ir tehnoloģija, kas ļauj balss komunikācijai izmantot tīklus, kas tiek izmatoti datu pārraidei – internetu un lokālos tīklus. Tas nozīmē, ka nav nepieciešams ierīkot atsevišķas telefona līnijas balss pārraidei, jo tiek izmantots jūsu jau esošais interneta pieslēgums. IP telefonija (VoIP) stabilitātes ziņā ir līdzvērtīga parastajiem telefonsakariem, taču tā ir daudz ekonomiskāka.

Kāpēc izvēlēties IP telefoniju?

IP telefonija (VoIP) ir attīstījusies tiktāl, ka ļauj veikt un saņemt zvanus, izmantojot standarta telefonus vai arī funkcijām bagātus IP tālruņus (IP Phone). Šobrīd daudzi uzņēmumi ir izvēlējušies tieši IP telefoniju tās sniegto priekšrocību dēļ.

IP telefonijas (VoIP) izmantošana būtiski samazinās telekomunikāciju izmaksas – uzturēšanas izmaksas ir ievērojami zemākas, nekā tradicionālajiem telekomunikācijas pakalpojumu sniedzējiem. Lai izmantotu IP telefonijas iespējas, Jums būs nepieciešams tikai interneta pieslēgums!

IP telefonija (VoIP) padara jūsu tālruņa sistēmu īpaši elastīgu - tā ļauj jums darīt lietas, kas principā nav iespējamas, izmantojot tradicionālās telefonsakarus tehnoloģijas. Piemēram, ja vien jums ir pieejams interneta pieslēgums, Jūs varat lietot IP telefoniju ( VoIP ), atrodoties komandējumā vai ciemos pie draugiem.

Ieguvumi, izmantojot IP telefoniju (VoIP):

  ---   iespējams ātri un pārskatāmi iegūt informāciju par visu ienākošo un izejošo zvanu skaitu un ilgumu, kā arī par numuriem, ar ko veiktas sarunas;
 ---  neierobežots telefona numuru skaits;
 ---  augsta sakaru kvalitāte;
 ---  īpaši starptautiskie tarifi, kas ir ievērojami izdevīgāki, nekā tradicionālajiem telekomunikāciju operatoriem;
 ---  iespējams apvienot uzņēmuma telefonu tīklus un filiāles;
 ---  augsta sakaru drošība pret nesankcionētiem pieslēgumiem.


Kā tas strādā?

SIA SkaTVis nodrošina pieslēgumu IP telefonijas (VoIP) serverim, pateicoties kuram jums būs iespēja veikt lētus telefona zvanus visā pasaulē. Sarunas tiek veiktas ar telefona aparāta palīdzību. Pats galvenais – IP telefonijas (VoIP) izmantošana ļauj taupīt līdz 80% līdzekļu iekšējām un starptautiskām sarunām.